Podmínky použití

Podmínky použití stránek Srovnej-Půjčky.cz

Srovnej-Půjčky.cz je nezávislý internetový portál o půjčkách. Jednotlivé finanční produkty poskytují přímo příslušné finanční instituce. Provozovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem půjček ani jiných finančních produktů a nezodpovídá za jednotlivé reklamní prvky a reklamní sdělení.

Srovnej-půjčky.cz > Podmínky používání

Veškeré informace zde uvedené jsou čerpány z veřejně dostupných zdrojů a uvádíme je bez záruky. Informace mají informativní charakter a negarantujeme jejich aktuálnost. Negarantujeme nárok na získání půjčky. Marketingové sdělení jednotlivých poskytovatelů na stránkách nejsou závazným návrhem na uzavření smlouvy.


Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.