Kamali půjčka

Kamali logo

Kamali půjčka - rychle a výhodně

Po dobu dvou let panovala na trhu s financemi neúčelová Japonská půjčka a to hlavně díky nízkým poplatkům a rychlému vyřízení. Oblíbená nebankovní Japonská půjčka od společnosti Home Credit se mění od 1. února 2017 v půjčku Kamali a nabízí opět výhodné podmínky pro krátkodobou půjčku.

Jak vyřídit půjčku Kamali

Půjčku Kamali lze vyřídit jednoduše a pohodlně z domova. Vyplňte online žádost na stránkách Kamali, která vám zabere pár minut. U půjčky se nepožaduje ručitel ani jiná zástava. Po odeslání této žádosti se do čtvrt hodiny dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Každá přijatá žádost je posuzována individuálně. O půjčku mohou zažádat i lidé bez trvalého příjmu.

Co potřebujete k vyřízení půjčky

O půjčku může žádat každý, kdo dovršil 18 let a trvale žije v České republice. Toto se ověřuje občanským průkazem, který musíte připojit k žádosti. Výše půjčky je v rozmezí od 2.000 Kč do 20.000 se splatností do 30 dnů. U vyšších částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč je splatnost volitelná od 36 až do 84 měsíců. U Kamali půjčky je úroková sazba jedna z nejnižších.

Kdy peníze obdržíte

Rychlý převod je umožněn díky tomu, že společnost Home Credit vlastní účty u většiny bank v ČR. Po kladném vyřízení můžete tedy požadovanou částku očekávat do jedné hodiny. Podmínkou je to, aby jste i vy vlastnili účet v některé z bank.

Základní informace

Typ půjčky: Rychlá, nebankovní
Výše půjčky: až 200.000 Kč
Doba splatnosti: až 84 měsíců

Nebankovní půjčka
Silná společnost
Rychlá půjčka za pár
minut na účtu

Poplatky u Kamali půjčky

Poplatky za půjčku lze jednoduše spočítat. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte základní poplatek 33 Kč. Pokud nastane problém se splácením, je zde možnost prodloužit tuto dobu se splácením o další měsíc za 49 Kč.

Bezpečná půjčka Kamali

S novým názvem přichází i nové produkty, tzv. Bezpečná splátka za 199 Kč. V případě, že se dostanete do nečekané situace a nemůžete pravidelně hradit svůj závazek, můžete až 2 krát po sobě bezplatně odložit splácení.

Nevýhody půjčky

Průměrná schvalovatelnost

Výhody půjčky

Vítěz nezávislých testů výhodnosti
Nízké RPSN
Peníze na účet

Publikováno 17. 2. 2017
Tato stránka je marketingovou prezentací

O nás

Na finančním trhu působíme už od roku 2007 a přinášíme Vám užitečné informace o finančních produktech a především půjčkách.

Kontakt
Podmínky použití
Mapa stránek

© 2017 ALL Rights Reserved