Konsolidace půjček

Konsolidací půjček ušetříte

Jeden úvěr se dá ještě finančně zvládnout, ale co když jste se zadlužili u více institucí?

Nejen, že měsíční splátky a poplatky významně zatíží rodinný rozpočet, ale snadno ztrácíte přehled, kde co dlužíte a lehce zapomenete na některé splátky.

Předejděte těmto starostem a ušetřete si případné potíže, a to konsolidací Vašich stávajících půjček u bankovní nebo nebankovní společnosti.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky > Konsolidace půjček
Equa bank
RePůjčka
Výše půjčky:
600.000 Kč
Splatnost:
6 - 84 měsíců
Home Credit
konsolidace
částka:
500.000 Kč
splatnost:
12 - 84 měsíců
GE money bank
konsolidace
Výše půjčky:
800.000 Kč
Splatnost:
24 - 120 měsíců
Airbank
konsolidace
částka:
600.000 Kč
splatnost:
6 - 120 měsíců

Sloučení půjček = nižší splátka

Konsolidací sloučíte všechny půjčky do jedné, což přináší výhodnější úrokovou míru, delší dobu splatnosti a nižší výdaje na splátku, než kdybyste platili každý úvěr samostatně. Zájemci o bankovní konsolidaci by měli vědět, že je dostupná pouze klientům bez negativního záznamu v registrech dlužníků, s dostatečnou bonitou a případně s ručením.

Konsolidace u nebankovní společnosti

Pokud neuspějete u banky, vůbec se nebojte konsolidace půjček u nebankovních společností. Ty nezkoumají registry dlužníků a nepřihlíží tolik k bonitě, což umožňuje sloučení půjček do jedné téměř každému. Počítejte s vyšší úrokovou sazbou než v bance, kterou se společnosti chrání proti případnému nesplácení.

Konsolidací ušetříte

Proč konsolidovat?

Konsolidace půjček Vám přináší samé výhody – proč je tedy nevyužít? Na měsíčních splátkách můžete ušetřit až několik tisíc korun měsíčně a to rozhodně stojí za zvážení. Můžete získat také dodatečnou výhodnější půjčku.

Dobu splatnosti a výši splátek si nastavíte podle svých možností a kdykoli můžete uhradit mimořádnou splátku nebo půjčku splatit před termínem bez sankčních poplatků.

Podmínky ke konsolidaci

Konsolidace půjček probíhá snadno a rychle bez zbytečného papírování. Každá banka a společnost má nastaveny podmínky pro sloučení úvěrů trochu jinak, ale jedno mají společné: plnoletý žadatel musí doložit doklad totožnosti, poskytnout alespoň jednu smlouvu o úvěru a mít alespoň dva nesplacené finanční závazky, například ve formě kontokorentu, kreditní karty nebo spotřebitelské půjčky.

Nevýhody konsolidce

Ne vždy se podaří vyplatit původní půjčku

Výhody konsolidace

Ušetříte na poplatcích
Ušetříte na úrocích
Zbavíte se drahých půjček

Publikováno 26. 5. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.