Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez prokazování příjmu

Uvažujete o půjčce, ale nemáte doložitelný či dostatečný příjem? Nechcete, aby se Vás někdo ptal na to, kolik vyděláváte? Právě Vám je určena půjčka bez doložení příjmu, kterou najdete v nabídkách nebankovních společností i bank. Tyto půjčky jsou do výše pár tisíc korun se splatností do jednoho měsíce i v hodnotě několika set tisíc korun.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky >Půjčka bez doložení příjmu

Bankovní půjčky bez doložení příjmu se zástavou

Možná jste se pozastavili nad tím, že Vám půjčí bez doložení příjmu také banky. Sice nedosáhnete na klasickou spotřebitelskou půjčku, ale můžete využít hypotéku bez doložení příjmu určenou na refinancování, koupi nemovitosti nebo neúčelové použití. Tento úvěr zajištěný nemovitostí Vám přinese v průměru částku ve výši 70 % hodnoty Vaší nemovitosti. Výhodou tohoto úvěru je nízká úroková sazba, doba splatnosti až několik let a možnost pojištění splátek pro případ ztráty zaměstnání, dlouhodobé nemoci nebo invalidity.

Půjčka bez příjmu

Půjčky bez příjmu mimo banky

Nebankovní společnosti Vám půjčí za vyšší úrok, ale podmínky jsou mírnější, že na ně dosáhne více zájemců. Mezi nejoblíbenější půjčky patří tzv. rychlé mikropůjčky do výše 5 000 Kč a dobou splatnosti 30 dní, ovšem dá se dosáhnout i na šesticiferné částky.

U půjček do 200 000 Kč obvykle nepotřebujete ručení, splácíte je několik měsíců až let a nepřihlíží se tolik k registrům dlužníků, lze je získat bez registru. U vyšších částek nad 200 000 Kč mluvíme o tzv. americké hypotéce a za její poskytnutí ručíte nemovitostí.

Požádejte o půjčku online

Půjčku bez doložení příjmu nejjednodušeji a nejrychleji sjednáte přes internet prostřednictvím online žádosti zvolené společnosti. Během okamžiků se dozvíte výsledek o schválení nebo zamítnutí, popřípadě budete vyzváni k doložení potřebných dokumentů. Zatímco schvalovatelnost malých půjček je vysoká, se stoupajícími částkami úspěšnost klesá. O schválení rozhoduje Vaše schopnost dostát svým závazkům vůči poskytovateli.

Nevýhody půjčky

Zástava u vyšších částek
Vyšší úrok či poplatky
Pozor na neseriozní poskytovatele

Výhody půjčky

Nevyžaduje nutně doložení příjmu
Možné pojištění
Snadná dostupnost
Rychlé vyřízení u malých částek

Publikováno 13. 4. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.