Kamali půjčka

Kamali logo
Kamali

Kamali půjčka - rychle a výhodně

Po dobu dvou let panovala na trhu s financemi neúčelová Japonská půjčka a to hlavně díky nízkým poplatkům a rychlému vyřízení. Oblíbená nebankovní Japonská půjčka od společnosti Home Credit se mění od 1. února 2017 v půjčku Kamali a nabízí opět výhodné podmínky pro krátkodobou půjčku.

Jak vyřídit půjčku Kamali

Půjčku Kamali lze vyřídit jednoduše a pohodlně z domova. Stačí vyplnit online žádost na stránkách Kamali, která vám zabere pár minut. U půjčky se nepožaduje ručitel ani jiná zástava. Po odeslání této žádosti se do čtvrt hodiny dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Každá přijatá žádost je posuzována individuálně. O půjčku mohou zažádat i lidé bez trvalého příjmu.

Co potřebujete k vyřízení půjčky

O půjčku může žádat každý, kdo dovršil 18 let a trvale žije v České republice. Toto se ověřuje občanským průkazem, který musíte připojit k žádosti. Výše půjčky je v rozmezí od 2.000 Kč do 20.000 se splatností do 30 dnů. U vyšších částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč je splatnost volitelná od 36 až do 84 měsíců. U Kamali půjčky je úroková sazba jedna z nejnižších.

Kdy peníze obdržíte

Rychlý převod je umožněn díky tomu, že společnost Home Credit vlastní účty u většiny bank v ČR. Po kladném vyřízení můžete tedy požadovanou částku očekávat do jedné hodiny. Podmínkou je to, aby jste i vy vlastnili účet v některé z bank.


Kamali půjčka
Náhled stránek kamali.cz

Základní informace

Typ půjčky: Rychlá, nebankovní
Výše půjčky: až 200.000 Kč
Doba splatnosti: až 84 měsíců

Nebankovní půjčka
Silná společnost
Rychlá půjčka za pár
minut na účtu

Poplatky u Kamali půjčky

Poplatky za půjčku lze jednoduše spočítat. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte základní poplatek 33 Kč. Pokud nastane problém se splácením, je zde možnost prodloužit tuto dobu se splácením o další měsíc za 49 Kč.

Bezpečná půjčka Kamali

S novým názvem přichází i nové produkty, tzv. Bezpečná splátka za 199 Kč. V případě, že se dostanete do nečekané situace a nemůžete pravidelně hradit svůj závazek, můžete až 2 krát po sobě bezplatně odložit splácení.

Nevýhody půjčky

Průměrná schvalovatelnost

Výhody půjčky

Vítěz nezávislých testů výhodnosti
Nízké RPSN
Peníze na účet

Publikováno 17. 2. 2017
Tato stránka není oficiální stránkou. Oficiální stránky naleznete na www.kamali.cz