Everyday plus půjčka

Everyday plus

Půjčka Everyday plus

Ne každý má ale dostatek peněz a mimořádné výdaje si žádají si okamžité řešení. Nebankovní společnost Everyday Finance s.r.o. proto pomáhá všem ve finančních nesnázích dostupnou půjčkou EverydayPlus, která funguje na principu revolvingového úvěru.

Opakovaný úvěr až do 35 tisíc korun

Půjčka EverydayPlus nabízí volně použitelný úvěrový limit až do výše 35 000 Kč. Úvěr můžete čerpat podle potřeby, aniž byste za něj zaplatili roční fixní poplatek nebo jiné skryté náklady. Jediným poplatkem je úrok ve výši 20 % z použité částky úvěru.

Splátka na konci příštího měsíce

Tato půjčka má na rozdíl konkurenčních produktů sympatickou dobu splatnosti. Pokud provedete výběry v jednom měsíci, splácíte úvěr až na konci příštího měsíce. To znamená, že při čerpání částky 1. dne v měsíci máte na její vrácení až 60 dní.

Možnost postupného splácení

Nemusíte propadat beznaději, když do konce následujícího měsíce neseženete potřebnou částku na splacení. Půjčka EverydayPlus přichází s možností pravidelných splátek ve výši jedné třetiny z účtované částky, což ocení klienti, kteří si půjčili větší sumu a nemají dostatek peněz na vyrovnání svých závazků.

Základní informace

Typ půjčky: Rychlá, nebankovní
Výše půjčky: 100 až 35.000 Kč
Doba splatnosti: až 45 dní

Revoluční rychlá půjčka
Kredit kdykoliv k dispozici
Opakované čerpání
Rychlé online sjednání
Jednorázové i postupné
splácení
Peníze na účet


Sjednání půjčky přes internet

Pro získání úvěru EverydayPlus se stačí vyplnit jednoduchou online žádost výše a v druhém kroku se zaregistrovat na stránkách společnosti (obdržíte email s jednoduchým postupem jak pokračovat). Dalším krokem je odeslání registračního poplatku ve výši 1 Kč pro ověření Vašeho bankovního účtu. Ihned poté obdržíte rozhodnutí o schválení půjčky.

Převod od 100 Kč

Výběr peněz můžete provést na bankovní účet dvojím způsobem: online ze svého uživatelského účtu nebo zasláním SMS zprávy. Zadat můžete částku již od 100 Kč až do výše sjednaného úvěrového rámce. Svůj účet ovládáte pohodlně přes internet a po přihlášení vidíte stav revolvingového úvěru a své klientské informace.

Nevýhody půjčky

Nutný pravidelný příjem
Ne pro lidi v exekuci a oddlužení
Ověření zasláním 1 Kč na účet

Výhody půjčky

Revoluční rychlá půjčka
Splatnost až na konci příštího měsíce
Kredit kdykoliv k dispozici
Opakované čerpání
Rychlé online sjednání
Jednorázové i postupné splácení
Transparentní půjčka
Peníze na účet

Publikováno 12. 5. 2015
Tato stránka je komerční prezentací společnosti Everyday Finance s.r.o.