Půjčka bez registru ihned a bez Solusu

Půjčky bez registru

Vymanit se z registru dlužníků není lehké a bohužel banky berou zřetel na registry při schvalování půjčky. Nemusíte být hned notoričtí neplatiči, aby se Vaše jméno objevilo v jednom z registrů. Stačí k tomu jedna nezaplacená splátka nebo neuhrazená složenka mobilnímu operátorovi. Nebankovní společnosti Vás ale za tyto prohřešky nechtějí trestat a zájemcům přináší půjčky bez registru.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky > Půjčky bez registru

Se zástavou nemovitosti

Půjčky bez registru a Solusu najdeme pouze v nabídkách soukromých nebankovních společností. Nepřihlíží k Vaší úvěrové historii tak striktně jako banky a více se zaměřují na Vaši schopnost splácet půjčku, ale nebývá to pravidlem. Vybrané společnostíi Vám půjčí také bez dokládání příjmu, a to až několik desítek až stovek tisíc korun. Zvláště u vysokých částek nad 200 000 Kč musíte společnosti poskytnout nějakou záruku - nejlépe dát do zástavy nemovitost. To zvýší Vaši bonitu a otevře Vám to dveře k lepší půjčce.

Půjčka bez registru

Registry nerozhodují

Půjčky bez registru do 200 000 Kč a bez zástavy nemovitosti jsou vždy posuzovány individuálně a podmínky k jejich získání se společnost od společnosti liší. Musíte prokázat, že půjčku budete schopni splácet, například dostatečným příjmem nebo ručitelem. Poskytovatelé půjček také přihlíží, o jaký záznam v registru se jedná, a pokud nejde o nic závažného, půjčku máte na dosah ruky.

Půjčky bez doložení příjmu a bez zástavy

Zdaleka nejrozšířenějším druhem půjček bez registru jsou rychlé půjčky na dobu 30 dní. Jedná se o krátkodobou výpomoc při nedostatku peněz před výplatou a při nečekaných výdajích. Napoprvé Vám společnost vypomůže částkou do 5 000 Kč, při opakovaných žádostech není výjimkou až 20 000 Kč. S těmito půjčkami ale opatrně, abyste je byli schopni splatit do jednoho měsíce z dalšího příjmu. V opačném případě se vystavujete sankcím či vysokým poplatkům za prodloužení splatnosti.

Nevýhody půjčky

Zástava u vyšších částek
Horší podmínky než v bance
Pozor na neseriozní poskytovatele

Výhody půjčky

Možné i bez příjmu a bez registru
Dostupnost
Rychlé vyřízení u malých částek

Publikováno 13. 6. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.