SMS půjčka ihned na účet bez 1 Kč

SMS půjčka

Kdo někdy rychle nepotřeboval menší finanční hotovost jako záplatu na nenadálé výdaje nebo pro zakoupení vytoužené věci? Problém nastává, když peníze nemáte právě po ruce a nechce se Vám čekat do další výplaty. V takovém případě stačí zvolit ideální variantu SMS půjčky a požádat o pár tisíc korun přes internet.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky >SMS půjčka na účet

Rychlá půjčka bez registrů

SMS půjčky bývají dostupné i lidem s negativními záznamy v registru dlužníků a Solusu, což je největší rozdíl oproti bankovním půjčkám. Platební prohřešek z minulosti tak nemusí být překážkou pro získání půjčky, pokud máte odpovídající bonitu.

Půjčka před výplatou

Jednoduchá půjčka bez příjmu

Říkáte si, že půjčku nedostanete, jelikož nemáte žádný příjem? Pak pro Vás máme dobrou zprávu: nebankovní poskytovatelé nechtějí nutně vždy dokladovat Vaše příjmy a půjčí i ženám na mateřské dovolené, studentům, důchodcům a nezaměstnaným osobám schopným splácet.

SMS půjčka ihned na účet

Soukromé společnosti Vám umí vyplatit půjčku na účet okamžitě po jejím schválení a peníze můžete obdržet již do jedné hodiny. Podmínkou je, abyste vlastnili účet ve stejné bance jako společnost. Převod mezi účty stejné banky pak trvá pouze pár minut.

SMS půjčka bez 1 Kč

U první půjčky před výplatou se můžete setkat se zasláním ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč, což může celý proces zdržet, zvlášť pokud máte účet u jiné banky než společnost a bude muset proběhnout mezibankovní převod. U malých krátkodobých půjček pro Vás může být nevýhodná doba splatnosti 30 dní a vyšší poplatky a úroková sazba. SMS půjčka bez 1 Kč je velmi rychlá a a stala se oblíbenou pro svou jednoduchost získání.

Získejte až 15 tisíc

Částka, o kterou můžete požádat poprvé, obvykle nepřesahuje 5 000 Kč. Pokud první půjčku splatíte do stanoveného termínu, při další žádosti o půjčku můžete požádat o vyšší částku. Některé nebankovní společnosti svým důvěryhodným klientům půjčí až 15 000 Kč.

Online přes internet

O SMS půjčku se napoprvé žádá přes internet. Jak na to? Stačí si vybrat z nabídek poskytovatelů. Vyberte si společnost, nastavte částku a dobu splatnosti a vyplňte informace o své osobě. Celý proces vyřídíte ze svého domova.

Nevýhody půjčky

Půjčka je drahá
Pouze malé částky
Krátká splatnost do 1 měsíce
Případný ověřovací poplatek 1 Kč

Výhody půjčky

Nevyžaduje vždy doložení příjmu
Tolerance registrů
První bývá zdarma
Snadná dostupnost
Rychlé zaslání peněz na účet

Publikováno 4. 3. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.