Air bank půjčka

Air bank logo
Airbank

Air Bank půjčka - Vítěz testů

Stále oblíbenější půjčka od Air bank, kterou můžete čerpat až do výše 900 000 Kč až na 8 let. Půjčka opakovaně vítězí v nezávislých testech. Půjčka se vyznačuje nízkým RPSN a výhodnými podmínky. Ty jsou však podmíněné řádným splácením.

Air Bank půjčka, která nic neschovává

Air Bank nabízí půjčku od 5.000 až do výše 900.000 korun, jejíž doba splatnosti je závislá na půjčené částce a pohybuje se od 6 měsíců do 8 let. Vyřízení i vedení půjčky je zdarma a předčasné splacení je také bez poplatků. K Air Bank můžete také převést všechny své půjčky, včetně kreditní karty a kontokorentu a sloučit je tak do jedné.

Vyřízení Air Bank půjčky

Vyřídit půjčku lze na kterékoliv pobočce banky a také telefonicky nebo on-line v klidu z domova. Proces vyřízení se liší v závislosti na tom, zda jste klientem banky či nikoliv. Klienti banky mají ve svém internetovém bankovnictví předschválenou čásku, kterou mohou získat ihned. Ostatní zájemci o půjčku musí projít delším schvalovacím procesem a doložit požadované dokumenty tak, aby si banka ověřila totožnost a úvěruschopnost žadatele. Ve většině případu budou po schválení peníze převedeny do hodiny na váš účet.

Podmínky půjčky

Pro vyřízení půjčky je nutné mít minimálně 18 let, prokázat se 2 platnými doklady totožnosti a doložit potvrzení o zaměstnání a pravidelné příjmy, ne starší jak 30 dnů. Půjčka není pro žadatele, kteří jsou nezaměstnaní anebo ve zkušební či výpovědní lhůtě.


Air bank půjčka
Náhled stránek kamali.cz

Základní informace

Typ půjčky: bankovní
Výše půjčky: až 900.000 Kč
Doba splatnosti: až 8 let

Bankovní půjčka
Nízké RPSN
Solidní společnost
Bez ručitele
Vítěz testů

Splácení půjčky

Splacení půjčky je v pravidelných měsíčních splátkách. Pro ty, co splácí pravidelně a bez problémů je připravena bonusová úroková sazba, díky které se dají ušetřit nemalé peníze. Na konci splátkového kalendáře tak může být klientovi odpuštěna část splátek.

Další produkty Air Bank

Oblíbená reklama s hodným a protivným bankéřem se jistě vryla do podvědomí mnoha diváků. Poměrně nová banka Air bank si získala za svou krátkou dobu působení mnoho nových spokojených klientů. U Air bank můžete sjednat běžný i spořící účet, hypotéku, cestovní pojištění i výhodnou půjčku, která je bez ručitele.

Nevýhody půjčky

Bonusový úrok jen za řádné splácení
Vyšší požadavek na bonitu

Výhody půjčky

Vítěz nezávislých testů výhodnosti
Nízké RPSN
Nad 300 000 lepší úrok
Férová půjčka
Vítěz testů
Půjčka bez ručitele

Publikováno 6. 10. 2017
Tato stránka není oficiální stránkou Air Bank. Oficiální stránky naleznete na www.airbank.cz