Články

Finance na Vaší straně

Neorientujete se ve světě financí a nemáte úplně jasno ve finančních pojmech a typech půjček? Připravili jsme pro Vás znalostní bázi, která Vám pomůže lépe se zorientovat na poli půjček. Finanční gramotnost je základem pro správné rozhodnutí.


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.


rozpočet rodiny

Jak sestavit rodinný rozpočet?

Jak sestavit kvalitní rodinny rozpočet správně, aby byl efektivní? Víme, jak na to a právě teď Vám to prozradíme!

splácení půjčky

Co dělat, když nemůžu splácet půjčku?

Co dělat, když se objeví nepředvídatelné situace, které způsobí, že náhle nemáme na splátky. Co dělat ve chvíli, když nemůžete splácet půjčku? Přinášíme Vám na to odpovědi.

plat v práci

Jak si říci o vyšší plat?

Cítíte se v práci finančně nedoceněni? Řekněte si o vyšší plat a opravdu ho dostaňte. Právě teď Vám prozradíme, jak na to!


podvodné půjčky

Jak poznat podvodnou půjčku?

Uvažujete o nebankovní půjčce, ale obáváte se, abyste se nestali obětí nepoctivých podnikatelů? Poradíme Vám podle kterých znaků můžete poznat, že se jedná o podvodnou půjčku.

oddlužení

Jak probíhá oddlužení

Vymaňte se z dluhů jednou provždy oddlužením. Sice to nebude jednoduché, ale budete moci klidně spát, protože jste chráněni před exekucí.

inzerce půjček

Inzerce půjček

Přehled nebankovních půjček naleznete v inzerci půjček, kam je také možné zadávat peněžní nabídky nebo poptávky, a to většinou bez poplatků.

na co dávat pozor u půjček

Na co si dávat pozor u půjček?

Na co všechno si dát u půjček pozor? Často slýcháme, jak důvěřiví lidé uzavřeli nevýhodnou úvěrovou smlouvu s podvodnými firmami.

rozpočet rodiny

Rodičovský příspěvek

Rodičovský příspěvek je finanční podporou ze strany státu v době, kdy rodič pečuje o dítě a nechodí do zaměstnání. Začíná se pobírat po skončení peněžité pomoci v mateřství nebo ode dne narození dítěte.

inzerce půjček

Kamali půjčka

Oblíbená nebankovní Japonská půjčka od společnosti Home Credit se mění od 1. února 2017 v půjčku Kamali a nabízí opět výhodné podmínky pro krátkodobou půjčku.

kolik stojí výchova

KOLIK STOJÍ VÝCHOVA DÍTĚTE A JAK TO USTÁT?

Od narození do dospělosti nás dítě bude stát až několik milionů korun, proto bychom měli umět hospodařit s penězi a spořit na dobu jeho studií. Na kolik peněz vás dítě konkrétně přijde?

předmanželská smlouva

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O PŘEDMANŽELSKÉ SMLOUVĚ?

Zvažujete, že s partnerem uzavřete předmanželskou smlouvu? Co je dobré vědět o předmanželské smlouvě a kdy je vhodné ji uzavřít?

kreditka

JAK EFEKTIVNĚ HOSPODAŘIT S KREDITNÍ KARTOU?

Při placení kreditní kartou nevyužíváme vlastní naspořené prostředky, ale čerpáme krátkodobý spotřebitelský úvěr s automatickým obnovováním. Jak efektivně zacházet s kreditní kartou?

TRIKY PRODEJCŮ V SUPERMARKETECH

Ve snaze prodat co nejvíce zboží spolupracují obchodní řetězce s předními marketingovými odborníky. Několik z těchto často používaných triků vám prozradíme.

PŘI SJEDNÁVÁNÍ ÚVĚRU SE NEVYPLÁCÍ LHÁT

Potřebujete peníze, protože jste se jinde zadlužili, máte nízký příjem anebo vůbec žádný a přesto uvažujete o půjčce, kde máte v úmyslu tyto skutečnosti zamlčet? Co může nastat v případě, že nebudete uvádět pravdivé údaje v žádosti o půjčku?

Jak si šetřit na důchod?

Pokud si i v důchodu chcete něco dopřát, začněte si na důchod šetřit už dnes, v době kdy máte pravidelný příjem a možnost jak si našetřit. Je několik možností jak efektivně spořit na důchod.

PROČ UZAVŘÍT PŘEDMANŽELSKOU SMLOUVU?

Jste šťastně zamilovaní a uvažujete o tom, že svůj svazek stvrdíte oficiálně? Ve sledu událostí a příprav přijde na řadu i otázka na uzavření předmanželské smlouvy.