Půjčka před výplatou

Půjčky před výplatou jsou okamžitou pomocí

Snad každému se někdy stalo, že jsme před výplatou museli otáčet každou korunu. Při nečekaných výdajích pak hrozí, že nevyjdete do výplaty. Můžete požádat o pomoc rodinu, ale ne všichni mají tu možnost nebo nechtějí, aby to okolí vědělo. Rychlou pomoc v takových chvílích nabízí půjčka před výplatou.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky >Půjčka před výplatou

Půjčka pro každého

Půjčku před výplatou zařadila do své nabídky řada nebankovních společností a setkala se s nebývalým zájmem. Čím je to způsobené? Tato půjčka se snaží o to, abyste své peníze získali bez zbytečného čekání ihned na účet, a neklade si přehnané podmínky. Nebývá nutnou podmínkou dokladování příjmu. Určena je většině žadatelů, kteří půjčku jsou schopni půjčku splatit. Není zas tak podstatné, zda pobírají mzdu, sociální dávky, podporu v nezaměstnanosti nebo mají nepravidelný příjem z podnikání.

Půjčka před výplatou

Dostupná také bez registru

Půjčka před výplatou nebere až tak striktně v potaz záznamy v registrech dlužníků, jedná se o půjčku bez registru a nepožaduje od Vás ručení ani zástavu. Schvalování u malých částek většinou probíhá automaticky a Vy se dozvíte výsledek obratem po odeslání online žádosti. U vyšších půjček Vás může kontaktovat úvěrový pracovník společnosti a požadovat určité doklady.

Půjčky se splatností několika měsíců

Pokud potřebujete vyšší částku na neodkladný nákup automobilu nebo zaplacení dovolené, i pro Vás existuje řešení. Můžete využít půjčky v řádech deseti tisíců korun se splatností několika měsíců až let. Podmínkou však může být doložení příjmu.

Nevýhody půjček před výplatou

U první půjčky před výplatou se můžete setkat se zasláním ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč, což může celý proces zdržet, zvlášť pokud máte účet u jiné banky než společnost a bude muset proběhnout mezibankovní převod. U malých krátkodobých půjček pro Vás může být nevýhodná doba splatnosti 30 dní a vyšší poplatky a úroková sazba.

Nevýhody půjčky

Půjčka je drahá
Pouze malé částky
Krátká splatnost do 1 měsíce
Případný ověřovací poplatek 1 Kč

Výhody půjčky

Nevyžaduje vždy doložení příjmu
Tolerance registrů
Snadná dostupnost
Rychlé zaslání peněz na účet

Publikováno 7. 7. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.