Půjčky ihned na účet

Rychlá půjčka ihned na účet

Peníze většinou chceme získat na svůj účet v co nejkratší době , čemuž se perfektně přizpůsobily půjčky, které najdeme pod názvem „půjčky ihned“.

Lidé s nízkými příjmy si mnohdy neumějí představit život bez půjček. Zvykli jsme si, že peníze máme kdykoli po ruce a bez čekání si můžeme koupit nové věci a zaplatit nečekané výdaje.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky > Půjčka ihned na účet
Výše půjčky:
500 - 20.000 Kč
První zdarma dle varianty
Splatnost:
1 - 30 dní
Výše půjčky:
100 - 35.000 Kč
Splatnost:
až 60 dní
Výše půjčky:
1.000 - 25.000 Kč
První zdarma do 8.000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
Výše půjčky:
2.000 - 200.000 Kč
První zdarma na 14 dní
Splatnost:
až 84 měsíců
Výše půjčky:
500 - 30.000 Kč
Splatnost:
až 30 dní
Marketingová prezentace

Bankovní půjčka ihned na účet

Bankovní půjčky jste v minulosti vyřizovali několik dní až týdnů a čekání na peníze bylo nekonečné. Tyto časy jsou naštěstí dávno pryč a Vy můžete získat peníze ihned na účet. Stačí být klientem nějaké banky, nechat si do ní zasílat výplatu a využít možnost rychlého sjednání online půjčky prostřednictvím internetového bankovnictví. Ihned se dozvíte výsledek žádosti a po podpisu smlouvy SMS kódem máte peníze během pár minut na účtu. Banky však kontrolují registry, pokud máte záznam, je zde půjčka bez registru, která je k drobným prohřeškům tolerantní.

Půjčka ihned na Váš účet

Nebankovní půjčky od soukromé společnosti

Bankovní půjčka Vám ale může být zamítnuta z důvodu zadluženosti, záznamu v  registru dlužníků či nízkému příjmu. Nebojte se v takovém případě požádat o půjčku nebankovní společnost, která má velmi mírné podmínky a často toleruje registry a nepožaduje doložení příjmu ani zástavu. Nejrozšířenější nabídkou půjček ihned jsou stále populárnější krátkodobé rychlé půjčky do 10 000 Kč, ale v popředí zájmu lidí se také drží střednědobé půjčky s doložením pravidelného příjmu nebo dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti.

Převod v rámci jedné banky

Půjčky ihned jsou většinou dostupné 365 dní v roce, bez ohledu na dny pracovního klidu. Tyto půjčky jsou zárukou toho, že peníze obdržíte na účet během okamžiku po podepsání smlouvy. Poskytovatelé nebankovních půjček vlastní účty u většiny významných bank na území ČR a ti nejrychlejší Vám zašlou peníze do 5 minut od schválení žádosti. Převod v rámci jedné banky tak proběhne ihned. Pokud máte účet v jiné bance než společnost, mezibankovní převod může trvat až 24 hodin.

Nevvýhody půjčky

Vyšší úrok či poplatek
Většinou jen malé částky
Dle varianty verifikace 1 Kč

Výhody půjčky

Nevyžaduje nutně doložení příjmu
První zdarma (dle poskytovatele)
Snadná dostupnost
Rychlé vyřízení

Publikováno 1. 2. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.