Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Oblíbenost nebankovních půjček neustále roste, a může za to nejen jejich dostupnost, ale i solidní jednání známých společností a přehledné smluvní podmínky. Nebankovní poskytovatelé nekladou tolik důraz na prověřování klientů jako banky a podkud to Vaše bonita umožní, mohou tolerovat registry či problematický příjem. Nebankovní půjčky jsou nejsnazší cestou k penězům.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky > Nebankovní půjčky
Výše půjčky:
10.000 - 300.000 Kč
Splatnost:
12 - 72 měsíců
Výše půjčky:
100 - 35.000 Kč
Splatnost:
až 60 dní
Výše půjčky:
1.000 - 25.000 Kč
První zdarma do 8.000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
Výše půjčky:
2.000 - 200.000 Kč
První zdarma na 14 dní
Splatnost:
až 84 měsíců
Výše půjčky:
500 - 30.000 Kč
Splatnost:
až 30 dní
Cofidis půjčka
Výše půjčky:
20.000 - 500.000 Kč
Splatnost:
12 - 90 měsíců
Marketingová prezentace

Nebankovní půjčky podle částky

Nebankovní půjčky můžeme rozdělit do tří skupin. Nejžádanější mezi klienty soukromých společností jsou krátkodobé rychlé nebankovní půjčky, jejichž výše obvykle nepřesahuje 10 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 1 do 45 dní. Zájem je i o střednědobé nebankovní úvěry, které si sjednáte až do výše desítek tisíc korun na dobu několika měsíců a většinou u nich dokládáte svou bonitu. V nabídkách najdete i dlouhodobé nebankovní půjčky v řádech statisíců až milionů korun, u nichž je zapotřebí jištění nemovitostí.

Půjčka nebankovní

Druhy nebankovních půjček

Každý klient má určité požadavky na půjčku, čemuž se soukromé společnosti přizpůsobily a přichystaly si pro ně nebankovní půjčky bez registru, bez potvrzení o výši příjmů, bez zástavy, se zástavou nemovitosti, expresní s připsáním peněz ihned na účet, pro nezaměstnané, důchodce nebo pro ženy na mateřské. Půjčky jednoduše vyřídíte přes internet, telefon, SMS nebo osobně na pobočce.

Půjčky podle účelu

Některé nebankovní půjčky můžete použít na cokoli, jiné jsou vázány na financování konkrétní věci. Nejrozšířenější jsou neúčelové nebankovní půjčky, které Vám pomohou překlenout období do výplaty, zaplatit staré závazky nebo si pořídit nové spotřebiče. Druhou variantou jsou účelové bankovní úvěry s nižším úrokem a delší dobou splatnosti. Jejich typickými zástupci jsou hypotéky, půjčky na auto, bydlení, rekonstrukci nebo nákupy na splátky.

Nevýhody půjčky

Zástava u vyšších částek
Horší podmínky než v bance
Pozor na neseriozní poskytovatele

Výhody půjčky

Možné i bez příjmu a bez registru
Snadnější získání
Rychlé vyřízení u malých částek

Publikováno 29. 10. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.