Zaplo půjčka

Zaplo logo
Zaplo

Půjčka zaplo první zdarma

Dostali jste se do finančních problémů? Potřebujete půjčit peníze rychle, třeba na pár dní do výplaty? Nechcete si půjčovat od rodiny a známých? Půjčka Zaplo může poskytnout až 25.000 Kč a navíc pro nové klienty je první půjčka zdarma.

Rychlá půjčka Zaplo

Řešením nedostatku peněz je rychlá bezúčelová půjčka od Zaplo.cz. Výši rychlé půjčky od Zaplo.cz si můžete zvolit od 1.000 Kč až do 8.000 Kč, později až 25 000 Kč, s délkou splatnosti od 7 do 30 dnů. K vyřízení této půjčky stačí jen vyplnit online jednoduchou žádost. Nemusít nikam chodit a čekat na vyřízení i několik dnů. Vyřízení a získání půjčky je díky online žádosti jednoduché a rychlé a peníze může mít už do několika minut po schválení.

Creditportal logo
Náhled stránek Zaplo.cz

Stačí si zvolit výši půjčky a dobu její splatnosti. Hodnota půjčky je ovšem limitována věkem žadatele a ten musí mít v době podání minimálně 18 let, popř. počtem předchozích splacených půjček od Zaplo.cz. První půjčka pro nové klinety od Zaplo.cz je bez poplatku.

Po zaregistrování a vyplnění žádosti o půjčku, je třeba doložit občanský průkaz pro ověření totožnosti. Kopii platného občanského průkazu lze nahrát nebo zaslat emailem. Nepotřebujete ručitele, proto je vyřízení půjčky rychlé a není třeba shánět jiné záruky.

Ověření žádosti

Po splnění těchto kroků pro vyřázení žádosti je třeba uhradit verifikační platbu 1 Kč z vašeho bankovního účtu. Tato věřovací platba slouží jako ochrana před zneužítím osobních údajů.

Po odeslání žádosti budete i informování SMSkou nebo emailem o přůběhu a schválení půjčky. V případě schválení půjčky vám budou pěníze odeslány do 15 minut na účet, ze kterého byla poslána ověřovací platba 1 Kč. Peníze, které díky půjčce získáte, můžete využít na cokoliv.

Základní informace

Typ půjčky: Rychlá, nebankovní
Výše půjčky: 1000 až 25.000 Kč
Doba splatnosti: 7 – 30 dní

První půjčka zdarma
Registr nemusí vadit
Rychlá půjčka za pár
minut na účtu
Nový klienti jen 8000 Kč

Jak si lze zažádat o půjčku:

O půjčku si můžete zažádat výhradně online - přes internet. Žádost můžete vyřídit z domova, a to kdykoliv během dne, sedm dní v týdnu.

Podmínky žadatele o půjčku:

Věk žadatele o půjčku je min. 18 let a musí být občan České republiky. Dále musí prokázat bezdlužnost a vlastnit účet v nektěré z českých bank. V neposlední řadě musí být schopen půjčku řádně splácet.

Doklady:

Pro vyřízení je důležitá kopie platného občanského průkazu.

Registry:

Při schvalování půjčky se nahlíží do registru dlužníků pro prověření bonity.

Schválení půjčky:

O schválení půjčky budete vyrozumění do několika minut od odeslání žádosti.

Neschválení půjčky:

Neschválení půjčky může být z důvodu neplatného občanského průkazu, nesplácení půjčky od jiného poskytovetele nebo proto, že máte negativní záznam v registru dlužíků.

Nevýhody půjčky

Nutná bezdlužnosti
Nový klienti jen do 8000 Kč
Ověření zasláním 1 Kč na účet

Výhody půjčky

První půjčka zdarma
Záznam v registru nevylučuje schválení
Člen APNÚ - férová mikropůjčka
Transparentní půjčka
Peníze na účet

Publikováno 17. 5. 2014
Tato stránka je komerční marketingovou prezentací