Rychlá půjčka

Rychlé půjčky na účet

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete rychle něco zaplatit, ale nemáte dostatek peněz ani žádnou rezervu, z které byste mohli výdaj uhradit?

Hodila by se Vám rychlá půjčka? Máme pro Vás dobrou zprávu – přesně tento typ půjček nabízejí přední nebankovní společnosti.

Srovnej-půjčky.cz > Půjčky > Rychlá půjčka
Výše půjčky:
500 - 20.000 Kč
První zdarma dle varianty
Splatnost:
1 - 30 dní
Výše půjčky:
100 - 35.000 Kč
Splatnost:
až 60 dní
Výše půjčky:
1.000 - 25.000 Kč
První zdarma do 8.000 Kč
Splatnost:
7 - 30 dní
Výše půjčky:
2.000 - 200.000 Kč
První zdarma na 14 dní
Splatnost:
až 84 měsíců
Výše půjčky:
500 - 30.000 Kč
Splatnost:
až 30 dní
Marketingová prezentace

Vyplňte žádost a půjčka je Vaše

S žádostí o rychlou půjčku může uspět každý z vás. Podle poskytovatele ji můžete získat také bez dokládání příjmu a dokonce i s negativní úvěrovou historií bez registru, pokud můžete bezproblému půjčku splácet. Jediné, co musíte udělat, je zadat požadovanou částku a dobu splatnosti a vyplnit kontaktní údaje. O schválení nebo zamítnutí půjčky Vás společnost informuje elektronickou zprávou.

Okamžitý převod z účtu na účet

Rychlé půjčky jsou nejjednodušší a nejpřímější cestou, jak se dostat během pár desítek minut k hotovosti. Odeslání samotné sumy probíhá ihned po schválení půjčky z té banky, u které máte účet. To zaručuje rychlý převod finančních prostředků třeba i o víkendu.

Rychlé půjčky

Úvěrový limit se navyšuje postupně

Rychlé půjčky, které poskytují výhradně nebankoví společnosti, ale nejsou vhodné k řešení dlouhodobějších finančních potíží, a to z důvodu krátké doby splatnosti, vysokému RPSN a nízkému úvěrovému limitu. Pokud žádáte u nebankovní společnosti o půjčku poprvé, dosáhnete na částku do 5 000 Kč. Naopak ověření klienti mohou uvažovat o částce až do výše 20 000 Kč.

Prodloužení doby splatnosti

Na vrácení půjčené částky máte v průměru 30 až 45 dní, což nepředstavujte žádný problém pro žadatele, kteří pobírají pravidelný měsíční příjem. A kdyby se přeci přihodilo něco, co by Vám znemožnilo půjčku splatit, požádejte za poplatek o prodloužení doby splatnosti.

Vyzkoušejte první půjčku zdarma

Rychlé půjčky již pomohly vyřešit peněžní problémy mnoha ženám na mateřské dovolené, studentům, důchodcům, podnikatelům i lidem před výplatou. Rychlé půjčky ihned na účet od známých nebankovních společností jsou na výborné úrovni a přesvědčit se o jejich výhodách můžete využitím akce první půjčky zdarma.

Nevýhody půjčky

Dražší půjčka
Krátká splatnost do 1 měsíce
Pouze malé částky

Výhody půjčky

Nevyžaduje vždy doložení příjmu
První půjčka zdarma (u některých poskytovatelů)
Registry nemusí být překážkou
Velmi dostupné
Okamžité schválení
Peníze na účtu za pár minut

Publikováno 29. 1. 2014

Nejnovější články


paní půjčky

Jak hospodařit s financemi?

Stává se Vám, že ke konci měsíce zjistíte, že nevyjdete s penězi. Naučte se hospodařit s financemi a neobávejte se před výplatou otevřít peněženku nebo nahlédnout na bankovní účet. Poradíme Vám, jak na to!

hledání půjček

Kde najít peníze navíc?

Také se vždy pousmějete nad doporučením, abyste si odkládali 20 až 40 % ze svého příjmu na nenadálé výdaje a vytvářeli si finanční rezervu? Kde najít peníze navíc? Poradíme Vám, jak na to!

paní veselá

Jak se zbavit dluhů?

Jak se trvale zbavit svých dluhů a konečně se osvobodit od hrozeb exekuce? Ne vždy je to ale jednoduché, přinášíme Vám na to odpovědi.